MISI

Medical Image Segmentation Initiative
współpraca

Allianz MISI z Oryxmedi

Allianz pomiędzy MISI a Oryxmedi: Medical simulation, preoperative planning and robotics z Arabii Saudyjskiej. 

19 stycznia, 2022

Napisz do nas

Jeżeli masz pytania, jesteś zainteresowaniem wykonaniem segmentacji, prowadzenie zajęć, współpracą z zakresu nauki – zapraszamy do kontaktu. Nie jesteśmy tylko firmą nastawioną na zarobek. Prowadzimy działalność pro publico bono, jeżeli szukasz informacji z chęcią Ci pomożemy.

Viktoria project

Premiera projektu "ViktoriaA"

Zapraszam do zapoznania się z pierwszym na świecie wydrukiem 3D w oparciu o technologię VoxelPrinting (StrataSYS) z wykorzystaniem danych uzyskanych w badaniu DTI-MR (traktografii). Przeznaczeniem modelu było uzupełnienie danych radiologicznych.

19 stycznia, 2022

Oferta komercyjna

Jak każda firma i my niestety musimy zarabiać, dlatego też oferujemy współpracę z zakresu przeprowadzeniem szkoleń z zakresu segmentacji, chcesz wdrożyć u siebie usługi druku i nie jesteś pewien czy wybrane rozwiązania będą spełniały twoje wymagania, a może potrzebujesz wykonania rekonstrukcji obrazowania medycznego lub wydruku 3D. Zapraszamy do kontaktu.

Szpital dziecięcy w krakowie

Współpraca z Szpitalem Dziecięcym

Fundacja e-Nable Polska której założycielem jest Krzysztof Grandys podpisała umowę o współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie na mocy której MISI reprezentująca przez Pawła Ozga bierze czynny udział w segmentacji obrazowania medycznego.

Info

Medical Image Segmentation Initiative Paweł Ozga

NIP: 6252250188
REGON: 388584977

Adres

ul. Igancego Daszyńskiego 2a
Będzin 42-500

Polska

 

Kontakt

Phone: +48 800 755 60 20
Email: contact@misi.com.pl